ID: 6890
Enthousiaste invalkrachten voor flexpool VSO
Geen aanbiedingen geplaatst
Omschrijving
Voortgezet speciaal onderwijs
Functiebeschrijving
Enthousiaste invalkrachten voor flexpool VSO
Voor een grote onderwijsinstelling binnen het VSO zijn zijn op zoek naar enthousiaste leerkrachten die ingezet willen worden als vaste invalkracht.
De onderwijsinstelling biedt onderwijs aan leerlingen bij wie het leerproces door complexe gedragsproblemen verstoord is geraakt of dreigt te raken. De leerlingen beschikken over een toelaatbaarheidsverklaring voor cluster 4 onderwijs of zijn op de locatie ingeschreven.
Cluster 4 onderwijs is voor:
- Jongeren met gedragsproblemen die niet op hun plaats zijn in het reguliere voortgezet onderwijs;
- Jongeren met angststoornissen;
- Jongeren met ernstige sociaal-emotionele problemen;
- Jongeren met angststoornissen in het autisme spectrum
Als gevolg van deze problematieken is er vaak sprake van een leerachterstand.
De locatie is onderdeel van jeugdzorg. Dit betekent dat er nauw wordt samengewerkt met jeugdzorg. Er zijn twee afdelingen binnen de onderwijsinstelling:
Externe school: Voor zgn. externe leerlingen die thuis wonen of voor interne leerlingen die uitstromen op de interne school maar nog wel verblijven op locatie. De externe school biedt onderwijs aan ongeveer 90 leerlingen verdeeld over 9 klassen. Op de externe school is het onderwijsaanbod gericht op het behalen van een diploma en/of certificaten die nodig zijn voor de uitstroom naar een vervolgopleiding of arbeid.
Interne school: Voor zgn. interne leerlingen, jongeren die verblijven op een behandelgroep. De interne school huisvest 40/60 leerlingen verdeeld over 6 klassen. De interne school biedt een geïntegreerd en doorlopend dagprogramma waarbij het orthopedisch leef- en leerklimaat optimaal is, hierdoor wordt de jongere zo goed mogelijk ondersteund bij het realiseren van perspectief op vervolgonderwijs of werk.
Wij zoeken leerkrachten die bereid zijn om vast invalwerk te verrichten. In principe is dit steeds kortdurend invalwerk maar langdurig invalwerk kan ook voorkomen.
Wij verwachten van je dat je zeer flexibel bent en bereid bent te werken naar behoefte. Je hebt dus geen vaste dagen of vast aantal dagen per week.
We verwachten ook dat je bereid bent in bepaalde periodes middels tijdelijke uitbreidingen meer te werken.
Ben jij enthousiast, sta je stevig in je schoenen en wil je deel uitmaken van onze flexpool waarbij je onze vaste invalkracht wordt solliciteer dan direct!
Wij ontvangen graag een korte motivatiebrief met CV per e-mail t.a.v. Marcy Sassen, [email protected].
Het aanvragen van een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Wanneer je niet beschikt over één van bovenstaande diploma's kan je sollicitatie niet in behandeling genomen worden
Functie-eisen
Het werk als invalleerkracht stelt bepaalde eisen aan de kandidaat.
- Je bent in het bezit van een onderwijsbevoegdheid voor het geven van avo vakken;
- Je hebt affiniteit en recente, relevante ervaring met onze doelgroep;
- Je geeft les volgende de onderwijskundige visie van de school en zorgt voor een goed pedagogisch en
didactisch klimaat;
- Je hebt een stevige, stressbestendige persoonlijkheid, voelt je verantwoordelijk voor jouw leerlingen en
hebt een professionele distantie;
- Je bent een doorzetter, flexibel, enthousiast en hebt veel energie;
- brede inzetbaarheid;
- meer dan gemiddeld aanpassingsvermogen;
- flexibiliteit;
- goede communicatieve vaardigheden.
Bij interesse ontvangen wij graag een motivatiebrief met CV per e-mail t.a.v. Monique Huizinga, [email protected]
Je bent in het bezit van een geldige Verklaring omtrent Gedrag (VOG), dit is een onderdeel van de sollicitatieprocedure. Wanneer je niet beschikt over geldige onderwijsbevoegdheid kan je sollicitatie niet in behandeling genomen worden.
Arbeidsvoorwaarden
CAO Primair Onderwijs